Jedna osoba stoi na środku sali i przemawia, na krańcach obrazu widać inne osoby przysłuchujące się wykładowi

Centrum Obsługi Studentów ogłasza nabór dla pracowników Uniwersytetu Śląskiego na szkolenia zakresu zaburzeń psychicznych oraz całościowych, w tym zespołu Aspergera.

Podczas szkoleń uczestnicy zwiększą swoją wiedzę niezbędną do pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi  i całościowymi takimi jak autyzm czy zespół Aspergera. Dzięki zastosowaniu metod aktywnych, udział w szkoleniu umożliwi wzmocnienie praktycznych umiejętności wspierających poprawne reagowanie  w zderzeniu z agresją lub autoagresją u osób z zaburzeniami psychicznymi i całościowymi, oraz rozpoznawać symptomy nagłych kłopotliwych i trudnych zachowań.

Szkolenia będą prowadzone przez Zespół Ekspertów Manager Pelczar Spółka Jawna firmę z 25 letnim doświadczeniem na rynku szkoleń.

Wszystkie informacje dotyczące procedury rekrutacyjnej są dostępne na:
https://www.duo.us.edu.pl/pl/nabor-na-szkolenia w punkcie nr 2 pn.: Szkolenia z zakresu zaburzeń psychicznych oraz całościowych, w tym zespołu Aspergera.